Říjen 2007

Jak na rozcestníky??

29. října 2007 v 9:57 Návody
Ahojky tak jsem se rozhodla že jsem dám návod na rozcestník!!Zkopírovala jsem ho z jedné stránky a musím složit poklonu ta holčina to má fakt hezký!!
1,Normálně se přihlásíme na svůj blog..
2,Klikneš na nastavení- a pak rubriky....
Vytvoříš si HLAVNÍ RUBRIKU Já si třeba vytvořim rubriku, která se bude jmenovat Návody:
A dáme uložit...
3,Ted si vytvoříme tzv: PODRUBRIKU (ta se nam bude zobrazovat,kdyz potom klinem na rozcestnik)..
Já si vytvořím podrubriku Jak na rozcestnik-a kliknu na uložit
4,Ted kliknu na články....Do první kolonky si napíšu rozcestnik-Návody(to si kazdy muze napsat cokoli ale musi tam byt napsan rozcestni)...A do rubrik dám tu svoji HLAVNÍ rubriku (moje hlavní rubrika jsou Návody)..
5,Tak ted si to schodim do ikonky a otevru si svuj blog...Tam se mi objevi má PODRUBRIKA ..Na ní kliknu...
6,
7,Tak a ted si otevřu články(ten co jsem si schodila do ikonky, já tam mám napsano rozcestnik-navody a mam to v rubrice navody)...
8,Klinu na zemekouli..A zobrazi se mi toto:
9,Uložim to..
10,A ted se mi to zobrazi normalne v článkách..Takto:
11,Dám Hned zveřejnit...
12,Ted opet kliknu na novy clanek....A Nazev si napisu jaky chci..Ja si napsla jak na rozcestnik....No a !!!!!! DO RUBRIK VLOŽÍM TU PODRUBRIKU!!!!!!!!!!!
tAKTO:
13,vLOŽÍM SI TAM TEXT JAKÝ CHCI....
já si tam vložila tento:
14,Dám zveřejnit...
15, !!!!!!!!!!!! POZOR....Ted kliknu do nastavení-rubriky-A kliknu nat u PODRUBRIKU A dam upravit rubriku a kliknu na vždy skrýt....!!!!!Hlavní rubriku nikdy neskrývám!!!!
Takto:
A to je vše!!!Že je to jednoduché???Musím sklonit poklonu té holce která toto vymyslela!

Drew Fuller

18. října 2007 v 13:22
Jméno:Drew Fuller
Datum narození:19. května 1980
Místo narození:Los Angeles, California
Barva očí: Zelená
Sourozenci:Sestra Hilary
Stav:Svobodný
Znamení:Býk
Koníčky:Horolezectví, Surfování, Tenis, Košíková,...

Kriminálka New York-úvod

14. října 2007 v 15:54 | IONEL |  Mix(Ostatní)
Postavy
Detektive Mack 'Mac' Taylor" (Gary Sinise)
Detektive Mack 'Mac' Taylor je šéfem newyorské vyšetřovací skupiny CSI. Jeho životní i profesní filozofie se dá shrnout do jedné jednoduché věty: "Všechno souvisí se vším." Pochází z Chicaga a své vlasti začal sloužit jako důstojník námořní pěchoty. Po ukončení vojenské kariéry se přestěhoval do New Yorku, kde díky odvaze a hrdinství, které prokázal i během své služby u armády, rychle stoupá jako policejní vyšetřovatel. Přes několik stupínků u NYPD - New York City Police Department se nakonec natrvalo dostává do CSI - Crime Scene Investigation Division. Jako jeden z nejlepších kriminalistů se nezabývá pouze otázkou proč, ale stejně důležité je pro něj vědět i jak. Souběžně s maximálním pracovním vytížením musí řešit i svůj neuspořádaný osobní život tři roky po smrti manželky Claire.
Detektivka Stella Bonasera (Melina Kanakaredes)
Napůl Řekyně, napůl Italka a celým tělem Newyorčanka nikdy necouvá před žádnou konfrontací a vždy naplno říká to, co si skutečně myslí. Je nejstarší ze čtyř sester a od dětství se v domácnosti jen s jedním rodičem starala o jejich výchovu. Bez odporu tuto zodpovědnost přijala a obětovala vlastní dětství ve prospěch druhých. I jako dospělá žena ví, co znamená zodpovědnost a tvrdá práce a stejný přístup vyžaduje i od ostatních. Stejně jako její nadřízený začínala u newyorské policie. Vzpřímená hlava, bystrý úsudek a neústupnost jí brzy vysloužily příslušnost do elitní jednotky CSI.
Danny Messer (Carmine Giovinazzo)
K CSI patří neodmyslitelně i Danny Messer, vyšetřovatel s barvitou historií, který se narodil v Brooklynu a své rodné město zná jako vlastní boty. Vyrůstal v prostředí doslova prosáklém zločinem a od prvních let byl nucen vytvářet si svůj vlastní názor na svět kolem sebe. Hranici mezi těmi, kteří zákony vytváří a těmi, jež je porušují, nevidí tak ostře jako ostatní, ale to je pro něj při jeho práci spíše výhodou. Do týmu si ho vybral osobně Mac a Danny se mu každým dnem u CSI snaží tuto službu splácet.

Doktor Sheldon Hawkes" (Hill Harper)
Jako soudní lékař a ohledávač mrtvol se nejlépe cítí ve vykachličkovaném sále nasáklém smrtí. Narodil se a vyrůstal v Harlemu jako zázračné dítě. Ve čtyřiadvaceti letech opustil školu s čerstvým diplomem a ještě bez zkušeností se okamžitě pustil do toho, po čem celý život toužil - do zachraňování lidských životů. O dva roky později však opouští prostředí nemocnic a operačních sálů, aby se uchýlil do bezpečí kanceláře lékaře kriminalisty.
Detektiv Don Flack (Eddie Cahill)
Don Flack je zkušený detektiv, který ví, jak fungují policejní složky se všemi svými neduhy. Již léta spolupracuje s Macem Taylorem a představuje jakýsi překlenovací článek mezi progresivní CIS a zkostnatělou a konzervativní NYPD. Pěstuje si pověst drsného chlapce s vlastním názorem, jak nakládat s podezřelými.

Dr.House

12. října 2007 v 17:09 | IONEL

Dr.House

Seriál je dílem FOX TV. Kanál vysílá už třetí řadu a seriál se řadí do TOP žebříčku a to nejen díky mnoha oceněním jako třeba Emmy 2005, Zlatý Globus, Satelite Award apod, ale i díky jeho divácky atraktivnímu prostředí. Byl poprvé odvysílán roku 2004 a od té doby stále běží na obrazovkách. Dosud ho bylo natočeno 54 epizod.

Dr. House je neurochirurg - workholik. Doktor patří mezi ten ironický, náladový a nekomunikativní typ lékaře. Zabývá se jen vážnými onemocněními a záhadnými chorobami. Jeho heslo je také velice pěkné: Když nebudeme mluvit s pacienty, nebudeme jim muset lhát! Přesto všechno je doktor specialista a velice schopný lékař, který si dokáže poradit s velice komplikovanými případy. Postava Dr. House je vlastně svým typickým způsobem záporná. Jelikož, jak bylo zmíněno výše, je ironický a nemá respekt k pacientům. Gregory House se často šťourá v soukromí pacientů aby dokázal vypátrat příčinu choroby, její možnost léčby a stanovit tak diagnózu. Mnohdy se divák vydává do nitra pacienta aby se podíval jak choroba působí na jeho těla apod. seriál patří k nejnetypičtějším seriálům z nemocničního prostředí a právě proto se snad stal velice populárním po celém světě.